אבטחה

חברת האבטחה היא הליבה של קבוצת מודיעין אזרחי. החברה, אשר נוסדה בשנת 1963, נמנית עם החברות הוותיקות והגדולות בישראל, ובסניפיה השונים ברחבי הארץ מועסקים אלפי מאבטחים.

בזכות הון אנושי ומגוון מיומנויות, החברה מספקת מידי יום שירותי אבטחה בכל היקף, למגוון לקוחות מוסדיים ופרטיים: מוסדות ממשלה וציבור, מוסדות עירוניים ורשויות מקומיות, בתי-חולים, בנקים ומוסדות פיננסיים, נמלי ים ואוויר, רשתות שיווק, חברות תחבורה, תיירות ואנרגיה, ועוד רבות אחרות.

חברת האבטחה של קבוצת מודיעין אזרחי פועלת בפריסה ארצית, מאילת ועד קריית-שמונה בגבול הצפון, 24 שעות ביממה, באמצעות 9 סניפים שנמצאים באילת, באר-שבע, ירושלים, ראשון-לציון, תל-אביב,רעננה, אריאל,חיפה, ועפולה. החברה מורשית על פי חוק לספק שירותי שמירה ואבטחה, היא מצוידת ברישוי מתאים על פי דין, וממלאת אחר כל התנאים על פי "חוק החוקרים הפרטיים ושירותי שמירה התשל"ב 1972".

חברת האבטחה מקבוצת מודיעין אזרחי מציעה ללקוחותיה סל שירותים מלא — כל הטכנולוגיות וכל מיומנויות האבטחה, מהרמה הכי בסיסית ועד למורכבויות הכי מתוחכמות. החברה דוגלת בגמישות תפעולית ומחשבתית, ומסוגלת לפעול בהתראות קצרות, בהתאם לדרישות הלקוח (או בהתאם לשינויים בחקיקה). עומק תפעולי וניסיון עשיר מאפשרים למודיעין אזרחי לתת כל סוג של שירות, לכל סוג של לקוח.

טיפוח העובד ויחס אישי הם חלק מהחזון הכללי. עובדי חברת האבטחה, מקבוצת מודיעין אזרחי, נהנים מכל היתרונות של חברה גדולה שמסוגלת לטפל בעובד באמצעות מנגנון מנהלתי-מקצועי, אשר קיים בכל סניף.

מודיעין אזרחי מתנהלת בשקיפות מלאה מול כל מועמד ועובד, תוך הקפדה על תגמול מלא על פי חוק. בנוסף, החברה חתומה על הסכם עבודה קיבוצי מיוחד עם האיגוד הארצי של העובדים בשמירה ואבטחה.

החברה, אשר שואפת למצוינות בתחום האבטחה, נוקטת באותה גישה בכל הקשור ליחסי עובד-מעביד. בהתאם לכך, מודיעין אזרחי מקפידה על מועד תשלום השכר, ועל תנאים סוציאליים שמשולמים כחוק במלואם. מעבר לכך, במתקנים מסוימים מקבלים העובדים הסעות, ארוחות והטבות אחרות, כחלק מתנאי העסקתם.

סניפי החברה מספקים לעובדים רבים סביבת עבודה דינאמית, שמציעה גם מסלולי קידום. 

עבור עובדים מתאימים, שרואים בתחום האבטחה מקצוע לחיים, מציעה חברת האבטחה מקבוצת מודיעין אזרחי אופק מקצועי. עובדים אלה מקודמים בהדרגה, עוברים קורסי הכשרה, ונהנים מהטבות מיוחדות.

צור קשר: שדרות שאול המלך 35 תל אביב | טלפון: 03-6920626 | פקס: 03-6952461

דרושים