אזעקה לעסק

ניהול של עסק הוא מלאכה מורכבת ולא פשוטה. כל מנהל או בעלים של עסק, קטן או גדול, צריך להתמודד עם נושאים שונים, חלקם באופן יומיומי. בשל הצורך להשקיע מאמץ רב בניהול השוטף, נוצר לעיתים מצב שבו דווקא נושאים כמו בטיחות נדחקים לקרן זווית. בסקירה הנוכחית נבין מדוע חשוב להתקין אזעקה לעסק ומדוע חשוב לא פחות לבחור במתקין מקצועי.

אזעקות וייעוץ מקצועי
בשוק ניתן למצוא לא מעט ספקים ומתקינים של מערכות אזעקה לעסק. עם זאת, לא כל הספקים והמתקינים של מערכות אלו מחזיקים ברשותם במומחיות המספקת וביושרה המקצועית שמתאפשר להם להציע אך ורק מוצרים המתאימים לצרכיו של כל לקוח ולקוח.
על מנת לקבל את השירות ואת הייעוץ הראוי חשוב לפנות אך ורק לחברה מוכרת ובעלת מוניטין. לא פחות חשוב – יש להתקשר עם חברה שמספקת שירות, אחריות וכן מערכות שונות של אבטחה ואזעקה. כל זאת, בשילוב עם מקצועיות ללא פשרות יכולים להבטיח הערכת מצב אובייקטיבית וייעוץ ללקוח, ברמה הגבוהה ביותר.
חשוב לזכור - רק מי שלוקח אחריות ופונה לחברה מקצועית לאספקת מערכות אבטחה ואזעקה יוכל באמת להפחית את הסיכון לסבול מפריצה, גניבה ופגיעה בעסק.

מערכות שונות ללקוח העסקי
כמו בכל תחום אחר, גם מערכות אזעקה כוללות מותגים לצד מוצרים אחרים, פחות מוכרים. בשל קוצר היריעה, לא נספק בשורות אלה המלצה על אודות מותגים איכותיים כגון מערכת אזעקה פימא, אבל בהחלט נזכיר סוגים שונים של מערכות אזעקה מקובלות.

  • חוטי או אלחוטי – ישנם עסקים שבהם ניתן לעשות שימוש יעיל במיוחד במערכות אזעקה אלחוטיות. לעומת זאת, במקומות מסוימים, שטחים נרחבים ועקב סיבות טכניות שונות, עדיפות דווקא המערכות בעלות החיווט היעיל.
  • סוגים שונים של גלאים – מערכות שונות לאזעקה יכולות לכלול סוג מסוים של גלאים או שילוב של כמה סוגים. השילוב בין גלאים שונים, בהתאם לאתר הלקוח, חייב להיעשות תוך התייעצות עם מומחי אבטחה.
  • אבטחה כשרה – עבור עסקים שזקוקים לכך, ניתן למצוא מערכות אבטחה ואזעקה בעלי התאמה לפעולה בשבת.

נפח, חלון, תנועה
לפני שרוכשים מערכת איכותית לאזעקה, כדאי לשים לב לאופי הגלאים המקובלים כיום. בין הגלאים השונים שמחברים למרכזת (ה"מוח" של האזעקה) ניתן למצוא כאלה הפועלים על סמך נפח, כאלה הפועלים על סמך זיהוי חום גוף, כאלה הפועלים על סמך תנועה, לחץ, פתיחת דלת, שבירת חלון ועוד. רק שילוב נכון יבטיח שקט נפשי וביטחון של ממש.

דרושים