סניף ירושלים

מחוז ירושלים – ירון אביחיל

מחוז ירושלים הינו הסניף הגדול מבין סניפי החברה ומועסקים בו מעל ל- 2,000 עובדים

בתחום האבטחה והשמירה במערכי אבטחה שונים.

מחוז ירושלים מהווה את הסניף הגדול ביותר בחברה. הסניף מונה מעל 2000 עובדים ומספק שרות

איכותי במגוון רחב של רמות הכשרה, החל מבודקים שאינם חמושים וכלה בבוגרי קורס אחיד.

השרות ניתן למגוון רחב של לקוחות כגון משרד רוה"מ, משרד החוץ, משרד החינוך, משרד הבינוי,

משטרת ישראל, מרכז הקונגרסים, עיריית י-ם ולקוחות רבים  ציבוריים ופרטיים נוספים.

לאחר שירות ארוך בצה"ל ועבודה בתפקידי ניהול שונים הגעתי לחברה לתפקיד מנהל מחוז ירושלים, המוטו שלי בניהול בכלל ובמודיעין אזרחי בפרט הינו לקדם מנהלים מתוך מערך המאבטחים ומנהלי המשמרת

ולבנות שדרת ניהול מחוזית המבוססת על קידום פנימי ומנהלים איכותיים.

אנו סבורים כי הצלחת החברה מבוססת על שלשה יסודות מרכזיים:

  1. מקצוענות – מנהלי החברה ועובדיה מחויבים להיות בקיאים בכל תחומי הליבה של הארגון איש איש בתחומו, ולהביא את הידע המקצועי ליישום איכותי בגזרות הפעילות המגוונות של החברה.
  2. מחויבות ללקוחות – החברה אמונה על מתן שירותים למגוון רחב של לקוחות. על אנשי החברה להיות קשובים ללקוחות ולפעול בצורה מיטבית לביצוע המשימות לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.
  3. העובד במרכז – שרותי האבטחה שמעניקה החברה, ניתנים ע"י טובי המאבטחים האזרחיים בישראל. טיפוח העובדים, הגינות ודאגה לשלומם תנאיהם  ורווחתם, יחד עם חניכה ושיפור מתמיד של עבודתם מבטיחה

מתן שרות יעיל, איכותי ומקצועי ע"י עובדים מקצועיים ומרוצים לכלל לקוחות החברה.

כדי להביא לידי ביטוי מעשי את חזון הארגון, מפעילה החברה בירושלים וסביבתה מטה הכולל מחלקת משאבי אנוש, מחלקת תפעול, מחלקת שכר ומחלקת נשק בנוסף לפריסה נרחבת של מנהלי שרות אזוריים ומנהלי יחידות אבטחה.

אם ברצונך לקחת חלק בהצלחה ולהימנות על אלפי סטודנטים, חיילים משוחררים, גמלאים ואחרים במגוון רחב של משרות ומסלולי קידום אפשריים פנה אלינו.

צור קשר: יפו 216 ירושלים | טלפון: 02-5000226 | פקס: 02-5000227  |  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

דרושים