מוקד אזעקה ביתי

מדי שנה מתרחשים בישראל אלפי ניסיונות פריצה לבתים פרטיים, בעיקר במטרה לגנוב פריטים בעלי ערך. על מנת להתמודד עם תופעה זו מספקת חברת מוקד מודיעין אזרחי שירותי מוקד אבטחה לבית, הניתנים באמצעות צוותי סיור, מוקדנים הפועלים בכל עת ומיטב המכשור הטכנולוגי. אנו משרתים בנאמנות ובמסירות אלפי בתי אב בישראל ומקפידים להעניק ללקוחותינו יחס אישי, עם מענה שמותאם במדויק לצרכיהם ודרישותיהם.

פריצות לבתים בישראל

חשיבותו של מוקד אזעקה ביתי נגזרת מהמציאות הנוכחית במדינת ישראל. למרבה הצער, רשויות החוק אינן מצליחות למגר את תופעת הפריצות שמהווה מכת מדינה של ממש, ובפרט באזורים מועדים לפורענות. בראש ובראשונה, אירועים אלו גורמים לפגיעה קשה בביטחונם האישי של בעלי ודיירי הבית, שגורמים זרים חיטטו בחפציהם הפרטיים. יתר על כן, כאשר הפריצות "מצליחות" עלולים להיגרם נזקים כלכליים חמורים, למשל עקב גניבת תכשיטים, פריטי אומנות או מכשור אלקטרוני, ולכך מצטרפים פריטים בעלי ערך רגשי שנגנבו או הושחתו. ואם לא די בכך, לאחר שהאירוע הסתיים תתקשה המשטרה לשים את ידיה על מבצעיו, בעיקר אם לא היו במקום אמצעי מיגון ואבטחה הולמים. עוד חשוב להדגיש כי גורמים עבריינים מכירים היטב את מנגנוני הנעילה של דלתות וכספות, ובמידה שיש זמן בידם הם יתגברו לבסוף גם על מערכות נעילה מתקדמות.

ההגנה שמספק מוקד אבטחה ביתי

בעיקרון, ניתן לחלק את ההגנות של מוקד אזעקה ביתי לשתיים: הראשונה היא התראה מיידית ובזמן אמת על אירוע שמתרחש, המגיעה למוקד שלנו דרך אמצעי המיגון המותקנים בבית, ומשם יוצאת קריאה לצוותי הסיור. בצוותים אלו פועלים סיירים מיומנים ואמינים בעלי אישור מטעם כל גורמי הביטחון הרלוונטיים, שמגיעים למקום במהירות מרבית. ההגנה השנייה היא הרתעה שמושגת באמצעות מצלמות האבטחה והשילוט במקום, דבר הגורם לעבריינים לחשוב פעמיים לפני בחירה בבית כיעד. בצורה זו קטן מאוד הסיכון להתרחשותו של אירוע פלילי, והוא למעשה נמנע מראש. יתרה מכך, מוקד האזעקה מספק גם אפשרויות הקלטה וצפייה דיגיטאלית שמסייעות לגורמי הביטחון לשים את ידיהם על פורצים ולהשיב את הרכוש הגנוב, וזאת לצד מערכות גילוי עשן ואש ומערכות נוספות בהתאם לצרכי הלקוח.

לייעוץ מקצועי וקבלת שירותינו

המעוניינים בשירותי מוקד אבטחה לביתם ובקבלת ייעוץ מקצועי לגבי התאמתו לצרכים ספציפיים, מוזמנים להתקשר אל חברתנו בטלפון 1-700-700-617.

דרושים