מוקד אזעקות

חברת מוקד מודיעין אזרחי מספקת מזה שנים שירותי סיור ומוקד לגורמים רבים במשק הישראלי ובמרחב הציבורי. על לקוחותינו נמנים בין היתר בתי אב פרטיים, אלפי בתי עסק מכל המגזרים, רשויות ציבוריות, רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה. אנו ערוכים לספק לכל לקוח מענה אמין ומקצועי התפור לצרכיו, אשר מבוסס על גב איתן של החברה המובילה בארץ. לקוחותינו נהנים מפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, לרבות דרישות מיוחדות, ומהסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ויחס אישי.

מה כוללים שירותי מוקד אזעקות

שירותי מוקד ביטחון של חברתנו מבוססים על מגוון מערכות שאותן אנו מתקינים במתחם הלקוח, כגון בקרות כניסה, מערכות צפייה והקלטה דיגיטאליות, מערכות גילוי פריצה, וכן גילוי עשן ואש. המכשור המתקדם מחובר ישירות אל מוקד אזעקות מבצעי רמה א', הפועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ומאושר מטעם כל גורמי הביטחון הרלוונטיים ומשטרת ישראל. יש לציין כי המכשירים המצויים במתקן ניתנים לחיבור בטכנולוגיות שונות, כגון אינטרנט סלולארי, קו מאובטח, סלולארי ואלחוטי. בנוסף, שירותינו עשויים לכלול היבטים שונים בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, ביניהם שירותי בקרה בשעות שהעסק אינו פעיל, פטרולים ובקרת שמירה, צפייה בזמן אמת וגיבוי אירועים בשרת, פיקוח על כניסות שמתבצעות בשעות חריגות, ומוקד מצוקה עבור אתרים מאובטחים.

חשיבותו של מוקד ביטחון

אין ספק כי שמירה על ביטחון השוהים ועל תכולת העסק והבית היא מטרה חיונית, ואף הכרחית על מנת לעמוד בדרישות חברות הביטוח וגורמים נוספים. בדוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשות לקוחותינו סיירים מיומנים שמוזעקים לאתר באופן מיידי על ידי המוקד בכל התרעה. בדרך זו מתקבלת תגובה יעילה והולמת לכל אירוע, כמו גם הרתעה שמקטינה מעשים פליליים, והלקוח זוכה לראש שקט ולביטחון מלא. יש לציין כי כל העובדים בחברתנו מאושרים על ידי משרד הביטחון ומשטרת ישראל, ואף נבחרים על ידינו בקפידה. מעבר לכך, המכשור החדיש שקיים ברכבי הסיור, במוקד עצמו ובאתר הלקוח מאפשר לגלות מצבים עוד לפני התרחשותם, כמו הסטת מצלמות אבטחה, להקליט אירועים ולהגיב אליהם במהירות מרבית.

למידע נוסף ופניות

המעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות שירותי מוקד אזעקה של חברתנו, מוזמנים לפנות עוד היום אל נציגינו בטלפון 1-700-700-617.

דרושים